ZŁoty i srebrny medal w Cypriance!

Czerwiec 14, 2013


 

Uczennica klasy IV Klaudia Osińska zajęła I miejsce w biegu na 300 m a Karolina Koralewska z kl. VI zajęła II miejsce w biegu na 600 m. na najlepiej obsadzonym w regionie XIV Powiatowym Mityngu lekkoatletycznym "Nadzieje Olimpijskie" w Cypriance.

Dwa medale i kilka wysokich miejsc naszej ośmioosobowej drużyny pozwalają z nadzieją patrzeć na przyszłość lekkiej atletyki w naszej szkole. Mamy nadzieję, że nasi młodzi sportowcy, z których niektórzy po raz pierwszy występowali na takiej imprezie jeszcze nie raz pokażą się z dobrej strony na sportowych arenach. A dziś gratulujemy medalistom ich osiągnięć!


Zwycięzcy poszczególnych konkurencji - Szkoły podstawowe

Sztafeta 8 x 50 m
I miejsce – SP Cyprianka
II miejsce – SP Fabianki
III miejsce – SP Kruszyn
IV miejsce ZSP Nasiegniewo
V miejsce SP Śmiłowice
VI miejsce SP Świątkowizna

Skok w dal dziewcząt klasy IV i młodsze
I miejsce – Monika Dydecka – SP Świątkowizna – 3,65m
II miejsce- Nikola Kornacka – SP Fabianki – 3,37 m
III miejsce – Agata Dzierżanowska – SP Nasiegniewo – 3,30 m
VI miejsce - Klaudia Osińska - Sp Śmiłowice - 3,15m
XV miejsce - Weronika Piwińska - SP Śmiłowice - 2,15m 

Bieg na 300 m dziewcząt z klas IV i młodsze
I miejsce – Klaudia Osińska – SP Śmiłowice – 57,1 s
II miejsce – Monika Dydecka – SP Świątkowizna – 59,1 s
III miejsce- Nikola Kornacka – SP Fabianki – 60,3 s
XI miejsce - Weronika Piwińska - SP Śmiłowice - 69,55s

Skok w dal chłopców klas IV i młodsi 
I miejsce – Kamil Falkowski – SP Smólnik – 3,56 m
II miejsce- Adrian Kosowski – SP Fabianki – 3,49 m
III miejsce – Patryk Łukaszewski – SP Świątkowizna – 3,46 m
IX miejsce - Adrian Szymański - SP Śmiłowice - 3,37m
XXV miejsce - Wiktor Staniszewski- SP Śmiłowice - 2,80m

Bieg na 300m chłopców z klas IV i młodsi
I miejsce – Kamil Falkowski – SP Smólnik – 54,2 s
II miejsce – Kacper Stasiński – SP Smólnik – 55,3 s
III miejsce- Adrian Kosowski – SP Fabianki – 58,5 s
X miejsce - Adrian Szymański - SP Śmilowice - 60,99s
XIV miejsce - Wiktor Staniszewski - SP Śmiłowice - 62,48s

Skok w dal dziewcząt z klas V – VI
I miejsce – Klaudia Marcinkowska – SP Fabianki – 4,52 m
II miejsce – Alicja Bandoszek – SP Świątkowizna – 4,10 m
III miejsce – Martyna Mańkowska – SP Wichowo – 4,08 m

Bieg na 600 m dziewcząt z klas V – VI
I miejsce – Alicja Paszyńska – SP Fabianki – 2,12,5 min
II miejsce – Martyna Koralewska – SP Śmiłowice – 2,13,3 min
III miejsce – Oliwia Stasińska – SP Smólnik – 2,13,9 min
VI miejsce - Wiktoria Czyżewska - SP Śmiłowice - 2,22,79min

Rzut oszczepem dziewcząt z klas V – VI 
I miejsce – Elżbieta Urbaczewska – SP Cyprianka – 19,95 m
II miejsce – Laura Grzyb - Gim. Fabianki – 18,10 m
III miejsce – Monika Laskowska – SP Cyprianka – 17,25 m

Pchnięcie kulą dziewcząt z klas V – VI
I miejsce – Martyna Czekalska – SP Cyprianka – 9,20 m
II miejsce – Laura Grzyb – Gim. Fabianki – 8,30 m
III miejsce –Monika Laskowska –SP Cyprianka – 8,30 m

Skok w dal chłopców z klas V – VI
I miejsce – Przemysław Krzeszewski – SP Fabianki – 4,79 m
II miejsce – Kamil Orłowski – SP Wichowo – 4,70 m
III miejsce – Jakub Długołęcki – SP Kruszyn – 4,61 m
XXI miejsce - Waldemar Woźnica - SP Śmiłowice - 3,73m

Bieg na 300 m chłopców z klas V – VI
I miejsce – Kamil Orłowski – SP Wichowo – 47,8 s
II miejsce – Martin Schmiel – SP Kruszyn – 48,3 s
III miejsce – Przemysław Krzeszewski – SP Fabianki – 48,5 s
XI miejsce - Waldemar Woźnica - SP Śmiłowice - 54,42s
XXV miejsce - Marek Kamiński - SP Śmiłowice - 65,18s

Bieg na 600 metrów chłopców z klas V – VI
I miejsce – Mateusz Bogusławski – SP Kruszyn – 2,05,1 min
II miejsce – Adrian Zieliński – SP Kruszyn - 2,06,6 min
III miejsce – Braian Moliński – SP Świątkowizna – 2,11,1 min

Rzut oszczepem chłopców z klas V – VI
I miejsce – Filip Pękala – SP Cyprianka – 27,32 m
II miejsce – Miłosz Bukowski – SP Nasiegniewo – 24,22 m
III miejsce – Igor Gałkiewicz – SP Cyprianka – 22,77 m

Pchnięcie kulą chłopców z klas V – VI
I miejsce – Miłosz Bukowski – SP Nasiegniewo – 10,50 m
II miejsce – Igor Gałkiewicz – SP Cyprianka – 9,15 m
III miejsce – Kamil Wołowski – SP Świątkowizna – 8,15 m